Schody gięte

Schody gięte wymagają precyzji, umiejętności doboru odpowiedniego materiału oraz ogromnej wiedzy i doświadczenia rzemieślniczego. Schody gięte z ozdobnymi balustradami będą pasować do domów stylowych, natomiast gięte schody wstęgowe oparte na dwóch belkach policzkowych o odpowiedniej krzywiźnie idealnie wpasuję się do nowoczesnych wnętrz. Wszystko zależy od wyobraźni Klienta, zastosowanych dodatków i zdolności producent schodów. Firma Heban oferuje do wyboru drewniane schody gięte jednobiegowe, dwubiegowe oraz schody gięte kręcone.

Konstrukcja schodów giętych wymaga odpowiedniego ukształtowania użytego drewna, które powinno być z jednej strony plastyczne a z drugiej trwałe i stabilne. Odpowiednio wyprofilowane schody wstęgowe drewniane będą ozdobą każdego pomieszczenia. Jako producent schodów P.U. Heban oferuje schody gięte drewniane w stylu klasycznym ze zdobionymi balustradami oraz schody gięte w stylu minimalistycznym, które idealnie dopełnią nowoczesne wnętrza.

Cena wykonania schodów giętych (wstęgowych) zależy od indywidualnych wymiarów, wybranego materiału oraz wykończenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obejrzeniem realizacji naszych i innych produktów to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami lub do odwiedzenia jednego z naszych firmowych salonów PU Heban w Łodzi lub Pabianicach.

Projekty naszych schodów giętych: