Schody dywanowe

Marzą Ci się nowoczesne schody drewniane? Schody dywanowe o prostych krawędziach idealnie pasują do minimalistycznych wnętrz domów oraz mieszkań dwupoziomowych urządzonych w stylu nowoczesnym. Oszczędna konstrukcja stopień-podstopień przypomina dywan spływający po niewidocznych stopniach dzięki czemu nie przytłacza wnętrza za to podkreśla szlachetny, trwały charakter drewna.

Jak są skonstruowane schody dywanowe drewniane?
Schody dywanowe cechuje brak policzków (wang), do których montowane są stopnie. Masywne stopnie i podstopnie połączone ze sobą specjalnymi śrubami monterskimi są tej samej grubości i pełnią funkcję konstrukcyjną. Schody dywanowe to schody samonośne kotwione do posadzki i stropu, a także montowane są bolcami do ścian.

Nowoczesne drewniane schody dywanowe

Schody dywanowe to nowoczesne schody łączące w sobie piękno i funkcjonalność, a zarazem bezpieczeństwo i wygodę. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm i wysoką jakość wykończenia. Schody dywanowe doskonale prezentują się z balustradami całoszklanymi, z balustradami ze szkła hartowanego w połączeniu z drewnianą poręczą, jak również z balustradą stal nierdzewna + drewno.

Czas realizacji zlecenia oraz cena schodów dywanowych uzależniona jest od wybranego rodzaju drewna oraz wykończenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obejrzeniem realizacji naszych schodów dywanowych i innych produktów to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami lub do odwiedzenia jednego z naszych firmowych salonów PU Heban w Łodzi lub Pabianicach.

Projekty schodów dywanowych: