Balustrady

Balustrada to niezwykle istotny element wykończenia schodów mający zapewnić bezpieczeństwo, jednocześnie pełniący funkcje dekoracyjne.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę balustrad o ciekawym i nowoczesnym wzornictwie, które będą pasowały do każdego wnętrza.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią balustrad drewnianych, szklanych i drewniano-metalowych pod tym adresem: Galeria balustrad drewnianych i metalowych.

Balustrady drewniane mogą być wykonane w postaci drewnianych belek oraz jako tralki o różnych kolorach i kształtach.
Wykonujemy również balustrady drewniane gięte w postaci wstęg, z wieloma zakrętami i załamaniami.

Balustrady szklane są przestrzenne. Tego typu balustrady komponują się ze schodami dywanowymi lub wspornikowymi.

Balustrady łączące w sobie drewno i stal kwasoodporną pasują do nowoczesnego wystroju wnętrza.

Schody z balustradą kutą nadają wnętrzu stylowy charakter.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z naszych salonów w Łodzi lub Pabianicach by poznać pełną ofertę balustrad a także innych produktów, które mamy w ofercie. Doradzimy Państwu dobór idealnych balustrad do schodów.

Jako producent stolarki drewnianej oferujemy balustrady drewniane na wymiar o parametrach szczegółowo dobranych do Państwa oczekiwań. Sposób wykończenia balustrady, materiał, kolor, odległości między tralkami to przykłady indywidualnych cech o jakich może decydować nasz Klient. Dopełnieniem oferty na schody drewniane jest montaż balustrady u klienta. Zastosowanie solidnych wkrętów i mocowań oraz użycie specjalnego sprzętu sprawia, że instalacja balustrady przebiega szybko oraz jest gwarancją trwałości, co przekłada się na bezpieczeństwo jakie balustarda ma zapewnić domownikom. W związku z tym PU Heban oferuje balustrady na wymiar wraz z montażem w miejscu realizacji zamówienia. Wymiar, przygotowanie i montaż balustrad oferujemy w takich miastach jak Łódź, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Ksawerów, Zgierz, Tuszyn, Rzgów, Łask oraz winnych okolicznych miejscach.