Drzwi wewnętrzne

DRZWI DREWNIANE WEWNĘTRZNE:

Od kilkunastu lat produkujemy drzwi drewniane najwyższej jakości. Zarówno ramiaki jak i ościeżnice wykonane są z sosny klejonej warstwowo, dzięki czemu nasze drzwi drewniane nie wypaczają się i służą na lata. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych drzwi zewnętrznych pod tym linkiem: galeria drzwi wewnętrznych.

Drzwi wewnętrzne są obłogowane naturalnym grubym obłogiem sosnowym, jesionowym lub dębowym z możliwością bejcowania według bogatej palety kolorów Sopur. Użycie obłogu czyli wyselekcjonowanej warstwy drewna eliminuje wady drewna litego. Jest to sprawdzona metoda produkcji drzwi drewninanych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług i zamówić drzwi drewniane wewnętrzne P.U. HEBAN?

  • Przy produkcji drzwi wykorzystujemy również okleiny modyfikowane i egzotyczne.
  • Wykonujemy drzwi według naszego katalogu jak również według pomysłu klienta,
  • Prezentujemy szeroką gamę modeli drzwi zarówno nowoczesnych jak i stylowych.
  • Mogą Państwo zamówić u nas nietypowe wzory i rozmiary drzwi.

Oferujemy drewniane drzwi wewnętrzne w wersji przylgowej – z widocznymi zawiasami, bezprzylgowej – z chowanymi zawiasami i zamkiem magnetycznym, drzwi wewnętrzne wahadłowe jak również drzwi suwane z systemem przesuwnym naściennym oraz drzwi chowane w ścianie.

Do ościeżnic regulowanych proponujemy opaski proste, półokrągłe lub retro oraz ozdobne korony. Te niepozorne elementy nadają drzwiom niepowtarzalny charakter.

Przykłady drzwi wewnętrznych prezentujemy Państwu poniżej:

Drzwi drewniane wewnętrzne - wzory drzwi Drzwi drewniane wewnętrzne - wzory drzwi Drzwi drewniane wewnętrzne - wzory drzwi Drzwi drewniane wewnętrzne - wzory drzwi Drzwi drewniane wewnętrzne - wzory drzwi

Gwarantujemy fachową realizację zleconych nam usług, oferujemy dowóz i montaż drzwi na terenie Łodzi, miast ościennych i całego województwa Łódzkiego. Jeżeli poszukujecie Państwo producenta drzwi z Łodzi to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Jeżeli interesuje państwa cena drzwi wewnętrznych to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami, przedstawimy Państwu zakres cen i najbliższe terminy realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami drzwi wewnętrznych:
Katalog drzwi Heban
Nasze drewniane drzwi wewnętrzne oferujemy w takich miastach jak Rzgów, Łask, Zgierz, Pabianice, Ksawerów, Łódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Tuszyn a także innych miastach i miejscowościach województwa łódzkiego.