Podłogi drewniane

Podłogi drewniane w Łodzi i Pabianicach

Oferujemy sprzedaż podłóg drewnianych dębowych, jesionowych wysokiej jakości oraz profesjonalne usługi montażowe. Nasza ekipa posiada wieloletnie doświadczenie w branży parkieciarskiej. Wykonujemy montaż podłóg drewnianych, desek podłogowych surowych i gotowych, układanie i cyklinowanie parkietu, lakierowanie oraz olejowanie podłóg drewnianych, dylatację korkową, a także montaż listew przypodłogowych.

Przed przystąpieniem do montażu podłogi mierzymy wilgotność posadzki, oceniamy wytrzymałość i równość podłoża. Używamy produktów sprawdzonych, posiadających wymagane atesty.

Posiadamy w swojej ofercie podłogi drewniane lite oraz warstwowe, dające możliwość układania na ogrzewanie podłogowe.

Duży wybór podłóg drewnianych prezentujemy w salonie w Łodzi przy ul. Krótkiej 15/róg Zachodniej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy darmowe doradztwo, pomiar i wycenę w miejscu inwestycji, z możliwością zaprezentowania na miejscu wybranych produktów.

Przykładowe podłogi drewniane dostępne w ofercie PU Heban:

Deska lita (gotowa)
dąb szczotkowany, kolor onyks, klasa country
grubość 16mm, szerokość 140mm, długość 560-1810mm
możliwość ułożenia na ogrzewanie podłogowe

Deski lite (gotowe)
dąb szczotkowany kolor naturalny i grafit, klasa rustical
grubość 21mm, szerokość 160mm/120 mm, długość 610-2610mm

Deska surowa
Jesion jasny
wykończenie: lakier
grubość 21mm x szerokość 120mm x długość 490 mm

Deska surowa
Dąb country
wykończenie: lakier
grubość 16mm x szerokość 90mm x długość 560 – 1810mm

Parkiet warstwowy
Dąb antyk
wykończenie: lakier
grubość 14mm x szerokość 70mm x długość 490 mm
możliwość ułożenia na ogrzewanie podłogowe

Mozaika przemysłowa surowa olejowana
dąb, wzór rozrzucony
grubość 10mm x szerokość 20mm x długość 240mm

Listwy przypodłogowe

Do estetycznego wykończenia podłóg proponujemy listwy drewniane dębowe, bukowe i jesionowe lub listwy z polistyrenu. Białe listwy przypodłogowe z polistyrenu są zarówno dekoracyjne jak i funkcjonalne, idealne do zamaskowania przewodów, odporne na uderzenia, a przy tym w pełni wodoodporne. Służ również do zamaskowania przestrzeni dytalacyjnej po ułożeniu podłogi.

Dostępne są w wersji do samodzielnego pomalowania w kolorze ścian. Różnią się wysokością, szerokością i kształtem. Nadają wnętrzom subtelny charakter.

W naszej ofercie znajdą Państwo sztukaterię wewnętrzną firmy Creativa, Orac, Mardor oraz NMC.

Listy przypodłogowe w Łodzi i Pabianicach

Jeżeli bezskutecznie szukają Państwo w internecie konkretnych odpowiedzi na hasło „podłogi drewniane Łódź” lub w marketach budowlanych nie znajdujecie nic interesującego to jest szansa, że indywidualnie dobrana podłoga drewniana wykonana przez P.U. Heban i wykończona listwami przypodłogowymi może sprostać również Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego z nami, lub do odwiedzenia jednego z naszych salonów firmowych w Łodzi lub Pabianicach. Przedstawimy Państwu ceny i terminy realizacji, a także doradzimy w doborze kolorów i materiałów. Jeżeli interesuje Cię oferta na podłogi drewniane w miastach takich jak: Pabianice, Ksawerów, Rzgów, Łódź, Łask, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Tuszyn lub w innych okolicznych miejscowościach to zapraszamy do kontaktu z nami by poznać pełną ofertę podłóg z drewna.