Schody na wylewce betonowej

Każde schody betonowe wymagają odpowiedniego wykończenia, a firma Heban podpowiada oczywiście okładzinę z drewna, która idealnie dopełni drewnianą podłogę oraz umożliwi komfortowe chodzenie na boso. Schody drewniane montowane na beton są wygodne w użytkowaniu, ciche, trwałe i bezpieczne. W zależności od stylu wykończenia schody na konstrukcji betonowej będą odpowiednie do wnętrz klasycznych, stylowych oraz nowoczesnych. Prawdopodobnie dlatego to jedne z najczęściej wybieranych schodów.

Konstrukcja schodów drewnianych na wylewce betonowej
Prawidłowe wykonanie schodów na konstrukcji betonowej wymaga dokładnych pomiarów, które zapewnią perfekcyjne zaprojektowanie i montaż schodów. Schodyheban.pl oferuje obłożenie wylewki betonowej stopniami i podstopniami drewnianymi wysokiej jakości, które opcjonalnie można wykończyć listwami bocznymi i uzupełnić balustradą o dowolnym stylu. Ostatnio dużym powodzeniem cieszą się podstopnie drewniane malowane na biało oraz podstopnie ze szkła lakobel w kolorach bieli i ecru.

Schody na beton

Cena wykonania schodów na beton zależy od indywidualnych wymiarów, wybranego materiału oraz wykończenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obejrzeniem realizacji naszych schodów na wylewce betonowej i innych produktów to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami lub do odwiedzenia jednego z naszych firmowych salonów PU Heban w Łodzi lub Pabianicach.

Projekty schodów montowanych bezpośrednio na beton: