Schody na konstrukcji metalowej

Do niedawna schody metalowe pojawiały się jako schody zewnętrzne oraz schody do obiektów publicznych i przemysłowych. Dekoratorzy i projektanci wnętrz odmienili ten trend a schody na konstrukcji metalowej stały się modnym elementem mieszkań i domów w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz klasycznym. Schody stalowe cechuje surowy, zimny charakter, który idealnie komponuje się z nowoczesnymi jak i stylowymi pomieszczeniami. Często schody metalowe łączone są z innymi materiałami,  szczególnie popularne są schody stalowej podstawie z drewnianymi stopniami, poręczami i balustradami z drewna lub szkła. Schody na konstrukcji metalowej są dzięki temu bardzo praktyczne: posiadają wieloletnią trwałość metalu oraz ciepło i przytulny charakter drewna.

Rodzaje schodów na konstrukcji metalowej

Konstrukcja schodów metalowych z drewnianymi stopniami zależy od indywidualnych potrzeb ale do wyboru mamy m.in: schody metalowe jednobelkowe, dwubelkowe, schody metalowe zabiegowe, wachlarzowe, schody stalowe dwubiegowe, trójbiegowe i inne.

Szlachetność i jakość schodów na podstawie metalowej podnosi wykorzystanie stali nierdzewnej lub malowanie proszkowe, które dokładnie pokrywa całą powierzchnię metalu, jest odporne na zadrapania i odpryski oraz prezentuje się dużo bardziej estetycznie niż klasyczne malowanie. Doskonalenie wykonania schodów metalowych oraz dbałość o efekt wizualny sprawiło, że schody na konstrukcji stalowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem i są prawdziwą ozdobą mieszkań i domów.

Cena wykonania schodów na beton zależy od indywidualnych wymiarów, wybranego materiału oraz wykończenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obejrzeniem realizacji naszych schodów na konstrukcji metalowej i innych produktów to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami lub do odwiedzenia jednego z naszych firmowych salonów PU Heban w Łodzi lub Pabianicach.

Poniżej prezentujemy projekt schodów na konstrukcji metalowej: