Schody dywanowe

Schody dywanowe o prostych krawędziach idealnie pasują do minimalistycznych wnętrz domów oraz mieszkań dwupoziomowych urządzonych w nowoczesnym stylu. Oszczędna konstrukcja stopień-podstopień przypomina dywan spływający po niewidocznych stopniach dzięki czemu nie przytłacza wnętrza za to podkreśla szlachetny, trwały charakter drewna.

Jak są skonstruowane schody dywanowe drewniane?
Schody dywanowe cechuje brak policzków (wang), do których montowane są stopnie. Masywne stopnie i podstopnie połączone ze sobą specjalnymi śrubami monterskimi są tej samej grubości i pełnią funkcję konstrukcyjną. Schody te to schody samonośne kotwione do posadzki i stropu, a także montowane są bolcami do ścian.  Schody dywanowe mogą być zabiegowe i dwubiegowe a także kładzione bezpośrednio na beton. To od Państwa zależy jaką formę mają przyjąć schody w Państwa mieszkaniu lub domu.

Nowoczesne schody

Schody dywanowe to nowoczesne schody łączące w sobie piękno i funkcjonalność, a zarazem bezpieczeństwo i wygodę. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm i wysoką jakość wykończenia. Tego typu schody doskonale prezentują się z balustradami całoszklanymi, z balustradami ze szkła hartowanego w połączeniu z drewnianą poręczą, jak również z balustradą stal nierdzewna + drewno.

Jaka jest cena schodów dywanowych?
Czas realizacji zlecenia oraz cena schodów uzależniona jest od wybranego rodzaju drewna oraz wykończenia. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obejrzeniem realizacji naszych schodów dywanowych i innych produktów to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami lub do odwiedzenia jednego z naszych firmowych.

Projekty wykonanych przez nas schodów dywanowych: