Schody kręcone

Schody  kręcone to rozwiązanie idealne do mieszkań dwupoziomowych i domów, w których na montaż schodów pozostaje bardzo mało przestrzeni. Konstrukcja schodów spiralnych nie tylko jest interesująca, funkcjonalna i nietuzinkowa ale pozwala na wyjątkową optymalizację przestrzeni, za co cenią je dekoratorzy wnętrz. Ponadto schody kręcone na pewno zainteresują osoby szukające ciekawego i niebanalnego rozwiązania do swojego domu.

Schody kręcone mogą być montowane w otworach o dowolnym kształcie i wymiarach ze stopniami biegnącymi zgodnie lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Połączenie elementów stalowych: słupa centralnego i poręczy wraz z drewnianymi stopniami wykonanymi z wysokiej jakości drewna krajowego lub egzotycznego sprawia, że schody spiralne są niezwykłą ozdobą każdego wnętrza. Naszym klientom oferujemy też szeroki wybór wykorzystanych materiałów: schody kręcone metalowe, schody kręcone drewniane, schody kręcone z balustradą. Wymiary schodów spiralnych zawsze są dopasowane do wymagań Klienta i ustalane są podczas sporządzania indywidualnego projektu. Schody kręcone od firmy Heban to również gwarancja bezpieczeństwa i trwałości. Każdy element wykonany jest z najwyższa starannością tak aby przez wiele lat był odporny na ścieranie i inne czynniki zewnętrzne.

Schody kręcone – cena
Cena schodów drewnianych kręconych (spiralnych) uzależniona jest od indywidualnej wizji Klienta, wykorzystanych materiałów, technologii oraz rozmiaru schodów.

Schody kręcone – wymiary
W P.U. HEBAN wycenę i pomiar schodów uzyskasz bezpłatnie. Wymiaru schodów dokonujemy w ciągu kilkunastu minut, zapraszamy do kontaktu z nami by umówić pomiar schodów.