Schody

SCHODY DREWNIANE od firmy HEBAN

Od kilkunastu lat z pasją projektujemy, wytwarzamy i montujemy schody drewniane wysokiej jakości. Zapraszamy Państwa do naszej galerii schodów drewnianych, gdzie znajdziecie Państwo część z naszych realizacji. Wykonujemy głównie schody dębowe i jesionowe, z możliwością bejcowania na wybrany kolor. Do produkcji naszych schodów wykorzystujemy odpowiednio sezonowane drewno najwyższej klasy oraz kleje, lakiery i bejce wysokiej jakości. Jeżeli poszukujecie Państwo schody drewniane w Łodzi lub Pabianicach to zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów firmowych, gdzie zapoznanie się Państwo z naszych produktami.

Nasze schody tworzą nie tylko wygodną część komunikacyjną pomiędzy kondygnacjami, ale i niepowtarzalny element dekoracyjny. Podnoszą ekskluzywność aranżacji wnętrza. Znajdujemy rozwiązania idealnie dopasowane do stylu i wykończenia pomieszczeń naszych klientów.

Produkujemy schody dywanowe, policzkowe, osiodłane, podwieszane, półkowe, schody na beton oraz na konstrukcji metalowej. Poniżej prezentujemy Państwu opis poszczególnych rodzajów schodów drewnianych.

SCHODY DYWANOWE

Schody dywanoweSchody dywanowe przypominają dywan spływający po niewidocznych stopniach. Cechuje je brak policzków (wang), do których montowane są stopnie. Masywne stopnie i podstopnie połączone ze sobą specjalnymi śrubami monterskimi są tej samej grubości i pełnią funkcję konstrukcyjną. Schody dywanowe kotwione są do posadzki i stropu, a także montowane są bolcami do ścian. Są to nowoczesne schody łączące w sobie piękno i funkcjonalność, a zarazem bezpieczeństwo i wygodę. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm i wysoką jakość wykończenia. Schody dywanowe doskonale prezentują się z balustradami całoszklanymi, z balustradami ze szkła hartowanego w połączeniu z drewnianą poręczą, jak również z balustradą stal nierdzewna + drewno.

więcej o schodach dywanowych: schody dywanowe drewniane

SCHODY NA WYLEWCE BETONOWEJ
Schody dęboweSchody drewniane montowane na beton są wygodne w użytkowaniu, ciche, trwałe i bezpieczne. Oferujemy obłożenie wylewki betonowej stopniami i podstopniami drewnianymi wysokiej jakości. Ostatnio dużym powodzeniem cieszą się podstopnie drewniane malowane na biało oraz podstopnie ze szkła lakobel w kolorach bieli i ecru.

więcej o schodach montowanych na beton: schody drewniane na beton

SCHODY WOLNOSTOJĄCE
Schody wolnostojące charakteryzują się solidną konstrukcją, stanowią przy tym niepowtarzalną dekorację pomieszczenia. Wykonujemy zarówno schody policzkowe, osiodłane, jak i podwieszane. Schody wolnostojące zapewniają znakomitą dekorację każdego hallu i mieszkania. P.U. Heban posiada w ofercie schody wolnostojące drewniane jednozabiegowe oraz dwuzabiegowe co pozwala na dopasowanie ich do wymiarów pomieszczenia bez względu na to jaka przestrzeń jest na nie przeznaczona.

więcej o schodach samonośnych: schody wolnostojące drewniane

SCHODY NA KONSTRUKCJI METALOWEJ
Schody na konstrukcji metalowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Konstrukcja stalowa połączona jest z drewnianymi stopniami. Elementy stalowe wykonane są ze stali nierdzewnej lub malowane są proszkowo, dzięki czemu lakier dokładnie pokrywa malowaną powierzchnię i tworzy warstwę odporną na zadrapania. Drewniane stopnie oraz drewniane elementy balustrady nadają schodom stalowym nowoczesny i szlachetny wygląd.

więcej o schodach z metalową podstawą: schody na konstrukcji metalowej

Drewniane schody kręconeSCHODY GIĘTE
Oferujemy również schody gięte, wymagające wysokich umiejętności, precyzji i doświadczenia. Gięte belki i poręcze wykonujemy własnoręcznie w naszej stolarni. Oferujemy również schody gięte, wymagające wysokich umiejętności, precyzji i doświadczenia. Gięte belki i poręcze wykonujemy własnoręcznie w naszej stolarni. Dzięki temu schody drewniane gięte wykonane przez P.U. Heban to indywidualne projekty, które w niepowtarzalny sposób wypełnią wnętrze domów i mieszkań.

więcej o schodach: schody gięte drewniane

SCHODY KRĘCONE
Schody kręcone (spiralne) montowane są wówczas, gdy do zagospodarowania mamy niewielką przestrzeń. Dzięki połączeniu drewna z elementami ze stali nierdzewnej, schody okręcone wokół słupa centralnego, stanowią niepowtrzalną ozdobą każdego pomieszczenia.

więcej o schodach: schody kręcone drewniane

SCHODY WSPORNIKOWE
Schody wspornikowe (półkowe) poprzez brak stelaża dają wrażenie lekkości. Stopnie montowane są bezpośrednio do ściany nośnej budynku.

więcej o schodach: drewniane schody wspornikowe

Gwarantujemy fachową realizację wszelkiego rodzaju schodów, oferujemy dowóz materiałów i montaż schodów na terenie Łodzi, miast ościennych i całego województwa Łódzkiego. Jeżeli poszukujecie Państwo producenta schodów z Łodzi to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Poza powyższymi wymienionymi schodami oferujemy Państwu praktycznie wszystkie możliwe kombinacje różnych rodzajów schodów. Schody drewniane na wymiar wykonujemy wraz z montażem dla klientów w wielu lokalizacjach, gdyż tylko profesjonalny i solidny montaż schodów zapewni im trwałość i wygląd zgodny z projektem. Ponadto projekt uwzględnia konkretne techniki mocowania schodów, w których się specjalizujemy i zapewniamy o odpowiednim montażu schodów. Jeżeli interesuje Cię oferta na schody drewniane w miastach takich jak: Pabianice, Ksawerów, Rzgów, Łódź, Łask, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Tuszyn lub w innych okolicznych miejscowościach to zgłoś się do nas a my za darmo wykonamy pomiar i wycenę schodów.

Wycena i pomiar dowolnych schodów – bezpłatnie